Простатит, дуоденит, панкреатит, дисбактериоз, остеохондроз и другое (на укр. языке)

Сообщение
Автор
riffmaster
Пациент со стажем
Сообщения: 121
Зарегистрирован: Ср дек 22, 2010 3:55 pm

#1 Сообщение riffmaster » Вс дек 04, 2016 2:24 pm

Здравствуйте. Хотів би отримати від Вас консультацію і можливі варіанти дообстеження чи лікування, зважаючи на реалії мого стану. Астенічна статура. В юності вочевидь щось було з гормонами, бо збільшувалися кілька раз молочні залози (тверді як шишки були). Але потім пройшло до 18 років. З 16 років займався *-мас - б - аци-* - 1-2 рази на тиждень, цьому передували регулярні нічні полуції з еякуляцією в ліжку. Тоді парелельно почалася печія в уретрі, яка з часом то проходила, то зникала, виникали час від часу запалення гнійні на члені, але після полоскань з содою проходили. Так тривало до 22 років. Одного разу в 2010 р. промерз на будівництві (так конче були потрібні були гроші на навчання) і наступний день в області паху все дуже пекло. Вочевидь тоді напевне й запустився механізм простатиту. Болі пройшли самі собою, організм ізолював інфекцію і я подумав, що все гаразд. Через півроку звернув увагу, що сперма стала досить густою з комочками, як йогурт, але ні болей ні дискомфорту не відчував. Після того як пройшов майже рік від того переохолодження і початку простатиту, я чимось перехворів (можливо краснуха, щось інфекційне і невдоме) і відтоді мій простатит дав про себе знати постійними ниючими болями, особливо коли відчував холод. Збільшилися лімфовузли в паху в кількох місцях. Пройшов УЗІ і аналіз простати: вже тоді ставили діагноз хрон. простатит з мікрокальцинатами і постілйне запалення простати (все поле зору лейкоцитів).Всі аналізи по вен захворюваннях (по кілька раз) відємні значення. Відтоді я зрозумів, що допустив багато помилок і свій організм добив фактично. Курси антибіоткотерапії (8-10) і препаратів Вітапрост або Простатилен ніякого результату не приносили в комбінації з вітаміном Е і БАДами та імуностимуляторами. Організм якось функціонував, але постійна втома і виснаженість супроводжували мене регулярно. Якість сперма залишалася поганою ( комки і згустки в основному), вочевидь тонус мязів знизився, і простатит прогресував. в 2013 році в мене впав тонус жовчного міхура і сфінкрета Одді, долучилися холецистит і панкреатит в контексті гастродуоденіту, дисбактеріоз, застій жовчі, непрацююча моторика ШКТ. напевне система гормонів і постійне джерело запалення в простаті в організмі дало пуск іншим хворобам. Почав прогресувати псоріаз. Відтоді страждаю, працездатність впала, моральний стан на нулю. До цього всього долучилося прогресування остеохондрозу на фоні вродженої аномалії хребта (хвороба Шайєрмана-Мау, грудний кіфоз ІІ ст і сколіоз ІІІ ступеня.), порушений обмін речовин (згідно аналізу добової порції сечі та ін. аналізів, сечова кислота - 7,4 ммоль, оксалати - 130 мг). Ознаки дегенеративних змін шийного відділу, поперекового відділу. Хоча спина проявляє себе не болям, а спазмами мязів в неправильних позиціях сидіння чи ходіння, але в контектсі функціонування організму, вже все страждає. Відчуваю, що життя згасає. Всі спроби лікування як простати, так і шлунково-кишкового тракту не приносили жодного успіху. Всі лікарі навіть в Інститутах махали руками, типу мало б допомогти. Вочевидь організм слабкий був від народження, а допустивши кілька промахів, запустив спусковий механізм гибелі і хронічних запальних процесів, які позначилися на всіх системах. Щодо простати: останні дані УЗІ: розмір простати: 5,8х2,8Х4,6; ехогенність знижена, ущільнена. Ехоструктура: візуалізуються дрібні гіпоехогенні ділянки, а також кальцинати розміром 0,8 см в центральному медіальному відділі і розміром 0,53 см в правій долі.. Середня частка простати розміром 1,6Х1,7 гіпоехогенна. Аналіз соку: лейкоцити все поле зору, епітелій 5-7 в полі зору,лецитинові зерна - мало, флора: коки в незн кількості. Бакспосів соку і сечі одночасно: Е.coli - IV cт, стафілокок і ентерокок - ІІ ст. Спермограмма: рухливі сперматозоїди - 10%, малорухливі 70%, нерухливі 20%. Аглютинація ++. Кілкість сперми норм. Біохімія крові: збільшена кількість лімфоцитів (50% в мене, норма до 37%; зменшена кількість сегментоядерних нейтрофілів лише 36%, норма від 45-80%) Аналізи: дисбактеріоз, постійно багато гемолітичної кишечної палички, ніякі курси антибіотикотерапії і пробіотиків та рослинних препараті не допомагають. Вочевидь вона була в мене з дитинства (пригадую як кишечник реагував на фрукти і солодке, проноси і т.д) і вона стала причиною простатиту. Високий постійно холестерин останні роки згідно аналізів: 10 моль низька концентрація протромбіна лише 67% тестостерон в нормі Сильно впала якість життя, хронічна втома і виснаженість щодня, не працює моторика 12-палої кишки: гастродуоденіт, холецистит,панкреатит, дисбактеріоз ІІ ст. Ніякі схеми лікування з пробіотиками і прокінетиками не допомагають і Вобензим-ферментами також. З простати після дефекації, потужившись, щодня викапує гній з комочками. Про статеве життя і не йде мова, рання еякуляція через кілька хвилин, багато дівчат розчарувались в мені. *-мас - б - аци-* швидка 2-3 хвилини і весь цей застій туго як клей виходить.... Простатилен не допомагає, препарати типу Трибестан і все, що активізує організм не можу приймати, настільки подразнює слизову шлунку і 12-кишки, що все горить, доводиться відміняти після 1-2 таблеток. Сильно схуд, втратив весь скромний запас жиру. Жовчний не працює, але каменів не має. Жовчогінні препарати не допомагають подразнюють сильно слизову, не можу приймати. По ідеї життя вже на стадії згасання...і це в 28 років.. Напевне все це не лікується? і все почалося з простатиту напевне, який я так і не вилікував, спробувавши все, що тільки можна і не можна.. Щось порадите в такій плачевній ситуації? Буду вдячний за консультацію. А то зі лікарями нема про що говорити, я вже за цей час вивчив свій організм досконало і сам вже як лікар. Але знайти вихід з ситуації вочевидь апріорі нереально. Як жити з цим? коли не сімї не створиш і розумієш, що далі буде все гірше і тільки гірше.. Щось порадите?

stimp
Пациент со стажем
Сообщения: 58
Зарегистрирован: Чт май 05, 2016 9:39 pm

#2 Сообщение stimp » Вс дек 04, 2016 5:19 pm

Первое, возьми себя в руки, ты не один такой, второе не хрена не на стадии п-ц, начинай с диеты, ничего жирного и жаренного, каждое утро на тощак оливковое или масло льна 2 столовые ложки (гонит желчь и защищает желудок) , 2 недели креон (дорого но эффективно) с каждым приемом пищи (25000 тыс ед), желчегонное в Украине есть препарат аллахол по инструкции (после еды),глутаргин 21 день 3 раза в день, эсенцеале 6 месяцев по инструкции, витамины типа Дуавит, ходьба много ходьбы, желательно попей бифрен пару недель. Сон не меньше 8 часов желательно режим.

* Обязательно узи на предмет камней.

Схема которую назначали мне не дает гарантии но и хуже от нее не станет.
Диета минимум год а лучше 2, да и вообще лучше ее придерживаться постоянно.

Аватара пользователя
квадрат
Народный уролог
Сообщения: 1601
Зарегистрирован: Вт дек 23, 2014 7:07 pm

Поблагодарили: 40 раз

#3 Сообщение квадрат » Вс дек 04, 2016 7:27 pm

Вот блин, не понимаю я одного, если форум русский, ну зачем писать на мове, неужели нельзя накатать на русском, а то начнут все создавать темы на своём родном языке и во что форум превратиться. Уверен Большая часть форумчан даже не будет пытаться это прочитать
Простатит убивает :twisted:
Моя тема - ссылка

Kapral
Народный уролог
Сообщения: 351
Зарегистрирован: Вт сен 30, 2014 10:41 pm

Поблагодарили: 3 раза

#4 Сообщение Kapral » Вс дек 04, 2016 8:06 pm

квадрат писал(а):Вот блин, не понимаю я одного, если форум русский, ну зачем писать на мове, неужели нельзя накатать на русском, а то начнут все создавать темы на своём родном языке и во что форум превратиться. Уверен Большая часть форумчан даже не будет пытаться это прочитать
Ты не допускаешь мысли о том, что не все жители Украины владеют русским языком на уровне, достаточном для изложения мыслей на форуме? А совет получить хочется.

Аватара пользователя
квадрат
Народный уролог
Сообщения: 1601
Зарегистрирован: Вт дек 23, 2014 7:07 pm

Поблагодарили: 40 раз

#5 Сообщение квадрат » Вс дек 04, 2016 8:09 pm

Kapral писал(а):
Ты не допускаешь мысли о том, что не все жители Украины владеют русским языком на уровне, достаточном для изложения мыслей на форуме? А совет получить хочется.
Ну можно же в Гугл переводчик запихать. Я когда на зарубежных форумах общался сидел с гуглом все переводил и писал как мог на иностранном, ведь это ему надо чтоб помогли, а не мне сидеть с гуглом переводить
Простатит убивает :twisted:
Моя тема - ссылка

Аватара пользователя
квадрат
Народный уролог
Сообщения: 1601
Зарегистрирован: Вт дек 23, 2014 7:07 pm

Поблагодарили: 40 раз

#6 Сообщение квадрат » Вс дек 04, 2016 8:12 pm

Kapral писал(а):
Ты не допускаешь мысли о том, что не все жители Украины владеют русским языком на уровне, достаточном для изложения мыслей на форуме? А совет получить хочется.
и если он русский не понимает что ему дадут советы на русском
Простатит убивает :twisted:
Моя тема - ссылка

Kapral
Народный уролог
Сообщения: 351
Зарегистрирован: Вт сен 30, 2014 10:41 pm

Поблагодарили: 3 раза

#7 Сообщение Kapral » Вс дек 04, 2016 8:47 pm

квадрат писал(а): и если он русский не понимает что ему дадут советы на русском
Понимать суть написанного, и излагать грамотно свои мысли - немного разные вещи, имхо. Они друг друга не исключают.

Аватара пользователя
Сергей Vik
Народный уролог
Сообщения: 2420
Зарегистрирован: Вс авг 30, 2015 1:40 pm

Поблагодарили: 3 раза

#8 Сообщение Сергей Vik » Вс дек 04, 2016 9:09 pm

Я это прочесть не могу и отвечать не буду.Два украинца Цезарь и Инкогнито отсюда ушли.Пусть пишет к ним в личку на мове может поймут.

Аватара пользователя
Smailik
Пациент
Сообщения: 26
Возраст: 38
Зарегистрирован: Чт дек 01, 2016 12:48 pm

#9 Сообщение Smailik » Вс дек 04, 2016 9:51 pm

Я чуть глаза не сломал, когда пытался прочесть.

Let down

#10 Сообщение Let down » Вс дек 04, 2016 9:56 pm

riffmaster писал(а): Як жити з цим? коли не сімї не створиш і розумієш, що далі буде все гірше і тільки гірше.. Щось порадите?
Нахрена этот брак и детей?) Вот посмотри в ютубе https://www.youtube.com/watch?v=FYGQGKbnupY "Брак это говно"-Алексей Шевцов, оно многое обьясняет что я хочу сказать.

Аватара пользователя
Утилизатор
Народный уролог
Сообщения: 1978
Возраст: 43
Зарегистрирован: Чт дек 19, 2013 7:24 am

Поблагодарили: 2 раза

#11 Сообщение Утилизатор » Пн дек 05, 2016 10:29 am

[ref]квадрат[/ref], [ref]Сергей Vik[/ref], +100500,ни читать,ни комментировать не буду в принципе,писать "иностранцу"(а по другому их теперь и не назовёшь) на русскоязычный форум на родном языке как минимум не уважение просто ИМХО
Тяжело в лечении,легко в раю)

avs
Народный уролог
Сообщения: 351
Зарегистрирован: Чт сен 22, 2016 2:59 pm

#12 Сообщение avs » Пн дек 05, 2016 12:15 pm

Утилизатор писал(а):"иностранцу"(а по другому их теперь и не назовёшь)
Уверен на 100% что не существует украинцев, так как или иначе не знающих русский

Аватара пользователя
Утилизатор
Народный уролог
Сообщения: 1978
Возраст: 43
Зарегистрирован: Чт дек 19, 2013 7:24 am

Поблагодарили: 2 раза

#13 Сообщение Утилизатор » Пн дек 05, 2016 12:19 pm

avs писал(а): Уверен на 100% что не существует украинцев, так как или иначе не знающих русский

вот именно!тут есть товарищи с чисто англосаксонской клавой под руками,но русскоязычные,так на инглише по русски строчат и ничего
Тяжело в лечении,легко в раю)

Kapral
Народный уролог
Сообщения: 351
Зарегистрирован: Вт сен 30, 2014 10:41 pm

Поблагодарили: 3 раза

#14 Сообщение Kapral » Пн дек 05, 2016 7:00 pm

avs писал(а):Уверен на 100% что не существует украинцев, так как или иначе не знающих русский
Чтобы быть уверенным на 100%, необходимо посетить Львов, Тернополь, Ивано-Франковск и другие города Западной Украины, чтобы "быть в теме" лично, а не делать выводы непонятно-откуда. Понятно, что ты там не был.

По-моему, ребята, Вы развели политику на ровном месте. Если тема противоречит правилам форума, то модераторы ее удалят. Кто не хочет отвечать по каким-либо причинам - просто проходит мимо. Совсем не обязательно заходить в нее и высказывать свое "фе" или другое "авторитетное" мнение.

Аватара пользователя
Утилизатор
Народный уролог
Сообщения: 1978
Возраст: 43
Зарегистрирован: Чт дек 19, 2013 7:24 am

Поблагодарили: 2 раза

#15 Сообщение Утилизатор » Пн дек 05, 2016 8:05 pm

Kapral писал(а):
Чтобы быть уверенным на 100%, необходимо посетить Львов, Тернополь, Ивано-Франковск и другие города Западной Украины, чтобы "быть в теме" лично, а не делать выводы непонятно-откуда. Понятно, что ты там не был.

По-моему, ребята, Вы развели политику на ровном месте. Если тема противоречит правилам форума, то модераторы ее удалят. Кто не хочет отвечать по каким-либо причинам - просто проходит мимо. Совсем не обязательно заходить в нее и высказывать свое "фе" или другое "авторитетное" мнение.
:mrgreen:
Тяжело в лечении,легко в раю)

Аватара пользователя
Сергей Vik
Народный уролог
Сообщения: 2420
Зарегистрирован: Вс авг 30, 2015 1:40 pm

Поблагодарили: 3 раза

#16 Сообщение Сергей Vik » Пн дек 05, 2016 8:15 pm

Ну и все мимо прошли :mrgreen:

:!: Самые полезнве материалы форума!

За 18 лет форум стал очень большим!

Авторы Форума сделали для Вас выжимки из более 10000 тем форума, проверенные за время работы проекта!

:!: ПОДРОБНОЕ РУКОВОДСТВО по лечению заболеваний мужской половой системы САМОСТОЯТЕЛЬНО - БЕЗ ЛИШНИХ ЗАТРАТ
- Переход в основной раздел Hron-prostatit.ru

:!: ОН-ЛАЙН ТЕСТИРОВАНИЕ ПО СИМПТОМАМ - Узнай, что с тобой случилось - Быстро. Бесплатно, Без регистрации
- Переход в основной раздел Hron-prostatit.ru

:!: ИЗБРАННЫЕ ПРОВЕРЕННЫЕ МАТЕРИАЛЫ - Самые информативные обсуждения отобраны в отдельный раздел - Клуб форума

:!: Внимание!

Информация на данном Форуме приводится в ознакомительных целях
Имеются противопоказания. Проконсультируйтесь с врачом